Waldhauser Antonín (Vodňany 1835 - 1913 Havlíčkův Brod)
Krajina při západu slunce, nesignováno, na krycím kartonu označeno pozůstalostním razítkem, olej/papír, 10 x 15 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |